İletişim Formu

* E-5 ten Kadıköy istikametine doğru ilerlerken Optimum AVM yi geçtikten sonra ilk çıkıştan, Göztepe Köprüsünün hemen önünden ümraniye sapağından girin. Solda Migros'u Emaar Squar' (inşaat) geçin sağda Garanti bankası, Yapı Kredi, TEB'i geçtikten sonra yaklaşık 500 m sonra solda Opeti geçin. 200 m sonra Teknik Sokaktan içeri girin.

* Ümraniyeden Üsküdar istikametine doğru TEM den ilerlerken, Sağda Suryapı Eksen binalarını geçince Tantavi tünelinden çıkar çıkmaz çamlıca çıkışından çıkın. Döner Kavşaktan yarım ay çizdikten sonra göztepe istikametine girin. 400 m sonra solda Shell, ve Energy Petrol'ü geçtikten sonra solda Opet benzinciden U dönüşü yapın 200 m sonra sağda Teknik Sokaktan içeri girin. (Çeşme durağının karşısı)

* Üsküdar'dan Ümraniye istikametine ve Avrupa Yakasından 1.köprüden gelirken Altunizade'den Şile yoluna girin. Tantavi Tünelini geçer geçmez ilk sağdan göztepe çıkışından çıkın. Çatal yoldan soldan göztepe istikametine girin kavşağa inince ilk sağdan göztepe istikametine girin. 400 m sonra solda Shell ve Energy Petrol'ü geçtikten sonra solda Opet Benzinden U dönüşü yapın 200 m sonra sağda Teknik Sokaktan içeri girin. (Çeşme durağının karşısı)


İletişim

Adres: Cumhuriyet Mah. Libadiye Cad. Teknik Sok. No:2/D Üsküdar - İSTANBUL
Tel: 0216 343 13 09
Fax: 02163340659
EMail: info@yildizmatbaacilik.com - yildizmatbaacilik@gmail.com
Kroki


İletişim Formu

* Zorunlu
Lütfen geçerli bir mail adresi giriniz.
* Zorunlu