HAKKIMIZDA

Yıldız Baskı ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. 1998 yılından bu yana çeşitli sanayi sahalarının, küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların baskılı evrak ve reklam ihtiyaçlarını üretmektedir. Sektörün gereksinimlerine paralel olarak genişlettiğimiz makine parkurumuz ile matbaa işlerinizde 20 yılı aşan deneyimimizin tümü ile size hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz. Profesyonel hizmet, titiz ve kaliteli üretim, süratli teslimat, sorumluluk üstlenme, müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyat politikasını, ilke olarak benimsedik.

Amacımız

Hedefimiz

Neden Biz?

Aldığı işi doğru, zamanında, uluslararası standartlarda, müşterisinin beklediği kaliteye uygun, en az maliyetler ile üreterek, baskı hizmetini sunmaktır. Müşterilerimizin tüm baskı ihtiyaçlarına çözümler sunmak ve işlerine değer katmak için çaba göstermektir.

Yıldız Matbaa olarak müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurmaya odaklandık.​ Bu amaçla kaliteli, hızlı ve en ekonomik şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çaba gösteriyoruz.

Yıldız Matbaa olarak, seçkin bir müşteri deneyimine bağlıyız. 20 yılı aşkın bir süredir müşterilerimize baskı çözümleri konusunda iyi hizmetler sunmaktayız. Kaliteli baskı çözümleri, uygun fiyatlar ve hızlı geri dönüşler sağlıyoruz. Faturalar, kartvizitler, broşürler , afişler ve dijital baskı ihtiyaçlarınızı üretebiliyoruz.